براساس کدام نظرسنجی، از تصمیم مردم مطلع شده اید ؟!

من نمی دانم مهندس محمد هاشمی براساس کدام نظرسنجی، از تصمیم مردم مطلع شده اند ؟!
بنده یک سوال از ایشان می کنم وامیدوارم لااقل درگوشی( بدور از چشم زخم خفیه نویسان) به حضرت آیت الله امجد جواب دهند تا بنده هم به نحو خیلی خصوصی ( دور از شنود نظام مقدس) از جواب ایشان مطلع شوم.

سوال: با توجه به شناخت و ایمان و ارادتی که از همان ایام دانشجوئی تا به حال به رهبر فقید انقلاب دارید؛( همان ارادت ویژه ای که بنده و حضرت آیت الله امجد با شما در آن شریک ایم) اگر خمینی و یا خمینی گونه ای الان در میان ما بود آیا علیه این نظام فاسد و مفسد قیام نمی کرد؟
آیا پرداخت مالیات به این نظام فاسد را ممنوع نمی کرد؟
آیا شرکت در هرگونه مراسم نمایشی این نظام را ( همچون راهپیمايی ها، نماز جمعه ها، تشییع جنازه ها و شرکت در شامورتی انتخابات ها ) تحریم نمی کرد؟
وآیا تصدی هرگونه پست و منصب ای را از جانب این نظام جائر حرام نمی کرد؟
نا گفته نماند،فقیهان شیعه، تنها استثنائی که برای تصدی مناصب حکومتی از جانب حاکم جائر را مجاز می شمارند ؛همانا حفظ دماء و أعراض و احقاق حق وابطال باطل است و تقیه را فقط در همین مورد برای محترمان جامعه و مردم مجاز می شمارند ولاتقیة فی الدماء.
با توجه به صداقت و صراحت ای که از شما سراغ دارم بعید می دانم پاسخی از سر تقیه به حضرت محمود امجد بدهید؛ بویژه در ایام سوگواری فاطمیه دوم .
منتظر جواب خصوصی شما می مانم .

پ.ن:

اگر بخواهیم راجع به مردم!( رعایای فلک زده ممالک محروسه ) اظهار نظر کنیم ؛ بهتر است مدعی شویم « مردم اصلا تصمیمی ندارند ؛ چون فاقد قوه تصمیم گیری اند! » ‌والبته این بی تصمیمی و باری به هرجهت بودن رعیت مفلوک ایران بیشتر از صدقه سر ملأ این نظام اموی مشرب است.

(ملأ=محترمان چشم پرکن که سخن و رفتارشان در حمایت از فرعون برای توده عوام کالانعام بل هم اضل معیار است و موجب فرار از مسئولیت.)

امیدوارم خیر خواهان جامعه عطای ملأ( به فتح میم و لام) فرعون بودن را به لقایش بخشند.

محمد امجد

Print Friendly, PDF & Email