ده فیلم فمینیستی و …

گمان كنم وزير ارشادعوام والجام خواص” فمينيسم” را در حد العياذ بالله شرك بالله و رد ولايت فقيه و كسر شان سلطانى فقيه -فرمانروا فرض كرده و آن را مستوجب عقاب دنيوى و اخروى دانسته كه چنين متملقانه و زبونانه در محضر مراجع ( مراجع جمع مرجع است و در روزگار ما محل مراجعه خداوندگاران مكنت و مال اند) دلبرى و هوشربايي فرموده اند كه “ايها الاعاظم! ايام عزت تان مستدام باد، نوكران شما در قوه مجريه مانع راهيابى ده فيلم فمينستى!( كذا فى المتن) به جشنواره فجر شده اند!!!
————————————

پ.ن:
خدمت وزير ارشاد عوام عارض ام كه ” فمينيسم” ( وبه تعبير حضرت مصطفى ملكيان ،” زنانه نگرى”) در روزگار ما هم در فلسفه اخلاق و هم در معرفت شناسي يك رويكرد فكرى مطرح است و امروزه اخلاق زنانه نگر ” اخلاق مبتنى بر مراقبت Ethics of Care ” مناقشات و مباحثات جدى اى را مطرح كرده است كه بايد حوزه و دانشگاه ما به استقبال اين رويكرد بروند و ان را تبديل به دشنام سياسي نكنند
از جناب صالحى اميرى حداقل اين انتظار مى رفت كه براى احتراز از موضع تهمت مى فرمودند ” شبه فمينيستى ” يا ” به اصطلاح فمينيستى ”
ولى گمان كنم هيبت محضر مراجع وجوهات و تبرعات مانع از نازك انديشى و دقت نظر وزير جديد شده است
سلف معزول ايشان تا كمر خم شد تا مگر با كنسرت كارى نداشته باشند و اين خلف صالح تيغ آخته حذف وسانسور راعليه فيلم هاىى بكار گرفته است كه علاوه بر گيشه! احيانا چهار پاراگراف حرف هاى جديد و نوبر براى رعاياى ممالك محروسه به ارمغان اورده باشند.

برگرفته از فیس بوک محمد امجد

Print Friendly, PDF & Email