سکوت کن وگرنه…

به گزارش رکنا، خانم سلحشوری با به اشتراک گذاشتن توییت دو عضو اصولگرای مجلس که شایعه درباره‌ی برادرزاده‌ی او را دامن زده بودند، در توییتر نوشت:

فی قلوبهم مرض فزادهم الله مرضا و لهم عذاب الیم بما کانوا یکذبون (بقره-۱۰) دو برادرزاده ۴ و ۲۰ ساله دارم که اکنون در کنار خانواده خود در اهواز هستند. برادرم که فرزندش ۲۰ساله است، در نوجوانی به جبهه رفت و جانباز است. #از_خدا_بترسید و آخرت خود را فدای دنیای دیگران نکنید».

در شایعه‌ی روزهای اخیر با عنوان «بازداشت یک آقازاده ماساژور» ادعا شده بود:

«یک باند گسترده ماساژ رو در تهران بازداشت کردند که کارشون علاوه بر ماساژ، کارای جنسی هم بوده، خانم‌ها و آقایونی که علاوه بر ماساژ باید به مشتری حال اساسی هم می‌دادند! سرکرده این باند، برادرزاده پروانه سلحشوری، نماینده اصلاح طلب مجلس بوده!»

95897379876
95897379875

عنان به میکده خواهیم تافت زین مجلس !
مجلس شورای فعلی ( که آرزواندیشی رهبر فقید ، آن را “عصاره فضائل ملت ” می‌‌طلبید و در “رأس امور”ش می‌خواست) عصاره فضولات شوربای نگاهبان سلطنت مطلقه است! اگر مملکت مجلس می‌داشت ، لابد باید اعتبارنامه دو شارلاتان شانتاژ گرا (اصولگرا؟!) یش را با اکثریت آراء ابطال می‌کرد.
ولايحيق المكرالسيء الاباهله. پروانه سلحشوری که خصم ظالم و عون مظلوم است؛ همیشه سرفراز خواهد ماند و این عصاره فضولات ارباب بی مروت دنیا نامشان همواره موجب ننگ مسلمانی ما
خواهد شد.
اسلامشاهی اموی ننگت باد

محمد امجد

ll

Print Friendly, PDF & Email