عیدانه فراوان شد تا باد چنین بادا

حمید رسایی:

“دستگاه‌های امنیتی و دادگاه ویژه روحانيت پاسخ دهند.

بدون شک اگر محمدعلی زم بابت ۲۱ سال ریاست مفتضحانه بر حوزه هنری و خیانتی که در حق جریان اصیل انقلابی کرد، حساب پس داده بود، امروز اینگونه بر سر قبر فرزند جنایتکاریش دو قورت و نیمش باقی نبود تا وقیحانه از تروریستی که دست در دست سرویس‌های امنیتی بیگانه، آشوب‌های مسلحانه علیه ملت ایران را فرماندهی می‌کرد، چهره ای عابد و زاهد و شهید بسازد.

اگر محمدعلی زم، بابت دل و قلوه دادن‌های تلفنی با فرزند جنایتکارش، حساب پس داده بود، به روی قبر فرزند خائن و وطن فروشی که سر در آخور سازمان‌های جاسوسی فرانسه و آمریکا و اسرائیل داشت و سودای براندازی نظام و ریاست صدا و سیما را در سر می‌پروراند، نمی‌نوشت: جرمش آن بود که اسرار هویدا می‌کرد،

دستگاه قضایی، نهادهای امنیتی و دادگاه ویژه روحانیت پاسخ دهند:

چرا محمدعلی زم که با این سخنان، شریک جرم بودن با آن ملعون را فریاد می‌زند، باید اینقدر آزادانه از فرزند معاندش، شهیدسازی کند اما کارگران هفت‌تپه و دیگر مظلومینی که حقوقشان را طلب می‌کنند، بلافاصله مورد برخورد نیروهای انتظامی و قضایی قرار می‌گیرند؟!

چرا محمدعلی زم آزاد است اینطور دهن دریدگی کند اما طلاب جوان انقلابی اگر حقوق مردم و مطالبات رهبرشان را بر سر برخی دستگاه‌ها و نهادها فریاد بزنند، بلافاصله به جرم تشویش اذهان عمومی با پرونده مفتوحی در دادگاه ویژه روحانیت مواجه می‌شوند؟

چرا سنگ‌ها بسته و سگ‌ها را رها کرده‌اید؟

آقایان! این عمامه به سرِ یارِ غار هاشمی رفسنجانی، رفیق گرمابه و گلستان اطلاح‌طلبان آمریکایی و تجدیدنظرطلبان و فتنه‌گران به چه زبانی بگوید که حامی و پشتیبان اصلی فرزند فاسد و فاجرش بوده؟”

این حمیدرسائی بچه… از بادگاه ویژه شاکی شده چرا متعرض پدرشهید نمی شود؟!
این بچه… های معمم از بادگاه ویژه توقع دارند این عمامه یزیدی را از پدران شهدا دریغ کنند ؟! چه خوب! بنده به همه پدران شهدا و همه ستمستیزان شاهد پیشنهاد می کنم خودشان این عمامه یزید را بردارند وبه بیت معظم له ( قذافی زمان ، رئیس بادگاه ویژه و سازمان امنیتی ساس و فرمانده کل قوای لشگری و کشوری و اعدامی و تاراجی و پرستوئی و شنودی و دوربین مخفی های زوم شده بر پائین تنه از مابهتران) پست کنند!
به همه ستمدیدگان کشور بشارت دهم که حضرت محمود امجد سلام الله علیه قرار است این لباس امویان زمان را از تن برکند وپیشکش قذافی زمان کند؛ «عیدانه فراوان شد تا باد چنین بادا!»

محمد امجد

https://t.me/moralsociety

Print Friendly, PDF & Email