پیشنهاد متواضعانه این طلبه مهاجر به همه حوزویان

پیشنهاد متواضعانه این طلبه مهاجر به همه حوزویان، (از مرجع منتهی و صاحب فتوا تا آن صدنفر درصف مرجعیت که منتظر صدور پروانه نشر “رساله عملیه”شان توسط شیخ محمد یزدی و حسن طائب‌اند، تا طلاب مبتدی و اساتید حوزه و دانشگاه):
«از دولت اسلامی می‌خواهیم این تازیانه‌های “مجازات اسلامی” را به جای آن که بر پیکر زنان و جوانان بزنند بر پیکر ما حوزویان بزنند؛ تا بیش از این “نبریم رونق”مسلمانی!»
پ.ن: خاطرم هست ، وقتی قبله عالم خطر شبیخون فرهنگی را به امنیتی‌ها گوشزد فرمودند: اول قربانی مجله گردون بود و عباس معروفی…. بنده در دادگاه مطبوعات عباس معروفی جزو معدود تماشاچیان دادگاه علنی! بودم و هیئت منصفه دادگاه از سید عطاءالله مهاجرانی و جلال رفیع گرفته تا مرحوم عسگراولادی بالاجماع عباس معروفی را تبرئه کردند. ولی امنیتی‌های گمنام کدخدا برای عباس معروفی (مدیر ماهنامه فرهنگی گردون) يك پاپوش در میدان محسنی درست کردند تا بتوانند این نویسنده را محکوم به مجازات تازیانه اسلام عزیز کنند .
القصه، آن پاپوش بلافاصله منجر به صدور حکم حاکم شرّ! شد و مجازات تازیانه بروی ابلاغ شد! عباس معروفی هم درخواست تجدید نظر نداد و خواستار اجرای حکم تازیانه اسلام عزیز شد! نویسنده گرامی میهن، خانم سیمین دانشور، عضو محترم کانون نویسندگان( لانه دژمن و اسب تروای شبیخون فرهنگی از منظر ولی امر مسلمین جهان) با صدور بیانیه‌ای با بیش از صد امضاء، با سر تیتر
ما نویسنده‌ایم !
خواستار آن شدند تا صد تازیانه اسلام عزیز را به جای پیکر عباس معروفی جوان بر پیکر امضاء کنندگان بنوازند! دولت اسلام با این بیانیه و آن استنکاف (رد درخواست تجدید نظر) به مرحله آچمز امنیتی رسید و برای خروج از آچمز، تنها چاره کار را در فراری دادن عباس معروفی دانستند و بدینوسیله بی‌نظیرترین نظم سیاسی عالم و آدم از وضعیت آچمز نجات یافت!
البته ، همان امنیتی‌های گمنام کدخدا برای نجات نظام مقدس از شر كانون نویسندگان تعطیل شده (و متقاضی پروانه فعالیت) محمد مختاری و محمد جعفر پوینده و در ادامه داریوش و پروانه فروهر را هم شربت شهادت نوشاندند تا مبادا در عهد خاتمی، کانون بتواند پروانه بگیرد و بعد از پروانه فعالیت، رئیس جمهور بعدی فروهر باشد؟!
و سيعلم الذين ظلموا أي منقلب ينقلبون
ایکاش حوزویان ما از خانم سیمین دانشور بیاموزند، ایکاش!
طلبه مهاجر از قم به رم
م. الف

Print Friendly, PDF & Email