خطاب به همه علقه مضغه نجاست‌خوارهای معمم

بسم الله الرحمن الرحيم
ابتدا قصد نداشتم راجع به این علقه مضغه نجاست‌خوار اخیر مطلبی بنویسم ولی دیشب در تماس با حضرت والد معزز سلام‌الله‌عليه متوجه خشم ایشان از این نمك به حرامی و دین به دنیا فروشی این مردك پلید ( و به تعبیر حضرت آیةالله امجد مسخ شده) شدم و الحمدلله که اجازه یافتم به بهانه این پست دروغ مطالبی را به سمع و نظر مؤمنان و مؤمن-[شهروندان عزیز کشورم قلمی کنم؛
ناگفته نماند که حضرت آیةالله امجد دیشب به بنده قوت قلب دادند و تشویق‌ام کردند به نوشتن واضح (قلندرانه) عليه همه دین به دنیا فروشان معمم و نامعمم! و فرمودند در این سال‌های آخر عمرم می‌خواهم به همه ،علی رؤوس الاشهاد اعلام کنم که: “هرکس، از بنده مطلبی را نقل کرد و یا مطلبی را شنید و نفهمید و یا خواستار تبیین بیشتر مطلب شد باید به محمد رجوع کند ؛ محمد را نه فقط فرزند که شارح اصیل و امین و فهیم و صریح و شجاع بنده بدانید.

امروز اولین باری است که بنده، فقط به اذن و تأیید و تشویق ایشان، حاضر شدم این‌چنین مدح و تأیید خداگونه‌ای از این مرد‌ خدا را به اطلاع هم‌وطنان گرامی برسانم و امیدوارم تا واپسین دم حیات شاکر این نعمت بزرگ الاهی باشم و عاقبت به خیر از دنیا بروم)
اما بعد: بنده ، خطاب به این مردك حقیر که از همان ابتدای راه عمامه بر سر گذاشته و “این منم طاووس علیین شده!” راه انداخته، عارض‌ام:
ای‌ کاش ، به جای دین به دنیا فروشی ، برای امرار معاش، به شغل شريف جاکشی مشغول می‌شدی! قطعا احتمال عاقبت به خیری‌ات به مراتب بیشتر بود! نقطه سرخط!
پ.ن: این مطلب را از حضرت آیةالله امجد سلام‌الله‌عليه به نقل از سیدرضا دربندی،
(سلام‌ الله‌ عليه‌ يوم‌ و لد و يوم‌ عاش و يوم‌ يحشرحياً) خطاب به یکی از خوبان فعلی حوزه نقل می‌کنم؛ آن‌گاه که به محضر این مرد خدا مشرف شده بود جهت شنیدن آموزه‌ای جاودانه و رفتن به قم جهت ادامه تحصیل:
فرزندم! اگر می‌خواهی بروی قم درس بخوانی و زحمت بکشی که بشوی مرجع ! که مردم دست‌ات را ببوسند؛ بهتر است بروی جمشید ژتون بفروشی. سلام خدا بر مردان خدا ، امثال سیدرضا دربندی ‌ها و امثال محمود امجد ها!

محمد امجد

l

Print Friendly, PDF & Email