مگر بیلیارد و بولینگ حرام است

ایسنا/خراسان رضوی مجمع انتخاب رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس  خراسان رضوی برگزار شد.

انتخابات هیات بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی روز گذشته در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با حضور رییس فدراسیون هیات بولینگ، بیلیارد و بولس خراسان رضوی ، نمایندگان ورزشکاران و نماینده وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و حجت الاسلام والمسلمین احمد سلطانی با کسب ۱۰ رای از مجموع ۱۶ رای ریاست هیات بولینگ، بیلیارد و بولس را به مدت ۴ سال به عهده گرفت.

این انتخابات با حضور ۳ کاندیدا و تعدادی از ورزشکاران و داوران برگزار شد. احمد سلطانی، مجتبی علی‌نژاد و حمزه حکیم‌پور کاندیداهای این انتخابات بودند.

پیش از برگزاری انتخابات، مجتبی علی نژاد انصراف خود را به نفع احمد سلطانی اعلام کرد و احمد سلطانی با کسب ۱۰ رای از مجموع ۱۶ رای ماخوذه، به عنوان رییس جدید هیات بولینگ، بیلیارد و بولس خراسان رضوی انتخاب شد.

برخی هموطنان ( چهره پوشیده و بی نام و نشان در فضای مجاز) بر بنده خرده گرفته اند که چرا متعرض این معمم شده ام؟! مگر چه گناهی کرده است؟ ویا مگر بیلیارد و بولینگ حرام است و یا قبیح است و یا خلاف شؤون روحانیت است؟!( که بادگاه ویژه خرده بگیرد و دستار از سرش بردارد)
بنده ، البته پاسخ ام منفی است! یعنی بیلیارد و بولینگ را حرام و یا مکروه و یا قبیح و خلاف شوؤن روحانیت نمی دانم واز قضا تابوشکنی ملبسان به لباس روحانیت را در جهت مبارزه با ارتکازات عوام مفید به حال جامعه می دانم . نقد بنده متوجه بازی بولینگ و بیلیارد حلال و مباح ایشان نبود. آنچه موضوع نقد بود، ریاست ایشان( حالا شما بفرمائید انتخاب ایشان بعد از کاندیداتوری) بود که شائبه «رانت لباس ویژه !» از آن استشمام می شود وامیدوارم این شائبه با توضیح ایشان مرتفع گردد.

پ.ن:

خدمت آن روسیاه چهره پوشیده مرزوق عارض ام:

هجرت این طلبه حوزه ،( که از ابتدای طلبگی تا کنون حاضر نشد ملبس به این لباس ویژه شود) از دارالکفروالنفاق به ارض الله الواسعه برای احقاق حق مردم ستمدیده ام بود که گرفتار بدترین بلیه شده اند؛ “بلیه و بلای استبداد“متفرعن حاکمان أموی مشربی که با تمسک خشک و خشن به ظاهر و قشر اسلام ، با عالم و آدم در افتاده اند و خودشان را اشرف أمم می دانند ‌پناه می بریم به خدا
إنما أشکوا بثی و حزنی الی الله

محمد امجد

Print Friendly, PDF & Email