نا امن کردن فضا برای بدحجابان!

مرضیه ابراهیمی (راست) و سهیلا جورکش (چپ)، از قربانیان اسیدپاشی‌های اصفهان، سخنان امام جمعه را نقد کرده‌اند.

یوسف طباطبایی‌نژاد نماینده آیت‌الله علی خامنه‌ای در استان اصفهان در ملاقات با مقام‌های نظامی و امنیتی خواهان “ناامن کردن” فضا برای زنانی شده که پوشش خود را مطابق سلیقه مقام‌های جمهوری اسلامی انتخاب نمی‌کنند.

همزمان با این موضع نماینده رهبر ایران در اصفهان، همتای او ابوالقاسم یعقوبی، امام جمعه بجنورد در خراسان شمالی نیز با بیان کاملا مشابهی خواهان آن شده که “نیروهای انتظامی زندگی بدحجابان را ناامن کنند”.

اعلیحضرتا! اگر درقید حیات اید و دچار مرگ مغزی نشده اید این بوق جمعه اصفهان باید هرچه سریعتر خلع لباس ، مشتهر و نفی بلد شود. والسلام. ختم کلام.

اگر آقای خامنه ای «یک جو غیرت وحمیت دینی» برایش باقیمانده باشد باید پس از اظهارات انسان ستیزانه این دوالپایان بی همه چیز حکم به تعطیلی نماز جمعه در عصر غیبت معصوم علیه السلام کند.
در عصر غیبت معصوم علیه السلام این نمازنبوی ، ناگزیر تریبون و منبر بنی امیه مشربان خواهدبود .
مومن-شهروندان باید بأیِّ نحوٍکان این منبرأموی را براندازند.
فقیهان عظیم الشأن شیعه از سر احتیاط مطلق در حفظ دماء، اجرای حدود را خاص عصر معصوم علیه السلام دانستند و أئمه معصومین شیعه آیه ی نداء و نهی از دادو ستد و وجوب حضور در نماز جمعه را ( إذا نودی للصلوة من یوم الجمعه فاسعوا الی ذکر الله و ذروا البیع ) از اختصاصات پیغمبر خاتم ص می دانند ونه حتا ائمه اثناعشر سلام الله علیهم اجمعین!
اسلامشاهی اموی ننگت باد که روی بنی امیه را هم در خشونت و جهالت سپید کردی

محمد امجد

Print Friendly, PDF & Email