همچنان إغراء به جهل !

آقای موسوی خوئینی ها در بیانیه ای که جهت ارشادعوام والجام خواص صادر کرده است از عام و خاص دعوت نموده تا در استصخابات ۱۴۰۰ شرکت کنند تا مگر إحدی الحُسنَیَیْن!( یکی از دو نتیجه خوب!) رخ دهد؟!( بیانیه در اولین کامنت)
ما رعایا، همین فراخوان و همین تعبیر (إحدی الحسنیین) را مصداق بارز إغراء به جهل ای می دانیم که لابد باید سیدسند تتمه آبروی مردمی اش را خرج تکرارمکررات کند؟!«علی برکة الله»

یک سوال از مجمع روحانیان مبارز و جمیع اسهالتلف ها دارم!
« آیا واقعا مدعای ایشان را می پذیرید که در استصخابات دومرحله ای ریاست جمهوری این به اصطلاح انتخاب رئیس جمهور ( درقیاس با استصخابات دو مرحله ای- صنفی! خفتگان/رهبری که معممان دستچین رهبر خواجه ی معمم را کشف می نمایند)
در حد و قواره ریاست جمهوری های دنیاست؟!
چرا قدوقواره ی بی طراز و کوتاه خودتان را قدوقواره دنیا می دانید؟!
خدای را بس کنید اینهمه ژاژخائی و سودازدگی.

پ.ن:
به مدعای گزاف دیگرشان ( احدی الحسنیین؟!) در پانوشت می پردازم:
«جناب آقای خوئینی ها! آیا واقعا در ۱۴۰۰ می توانید “ به افشای بیشتر چهره؟!(چهره برافروخته دژمن شکار و دژمن شناس لابد!) کسانی بپردازید که کذا و کذا….؟؟؟!!! »
اگر اصلاح طلب حقیقی ای میان حوزه و دانشگاه هست ( که نیست !یا ترس محتسب دیده و خفه خون گرفته است!) باید فکری به حال جمهوریت( که بنا به وعده رهبرفقید انقلاب درپاریس قراربود «مانند همه ی جمهوری های دنیا ، منجمله جمهوری ملت میزبان» باشد) کند.نقطه سرخط!

تا قانون اساسی دیگری —که طراز جمهوریت و حقوق بشر باشد— به رفراندوم گذاشته نشود دعوت به شرکت در هر استصخابات این نظام منحط اسلامشاهی اغراء به جهل است که ذنب لایغفر است
ایکاش اصلاح طلبان تتمه آبروی شان را بیش از این خرج بخیه به آبدوغ نکنند! ایکاش!

بیانیه آیت الله موسوی خوئینی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

بی‌توجهی به امر خطیر انتخابات قطعاً اوضاع را بدتر از آنچه هست می‌کند/ گروهی می‌خواهند با هر بهانه‌ای ریاست جمهوری را از ساختار نظام حذف کنند

باید کاری کرد که همهٔ کارشناسان، که شمارشان امروز به برکت انقلاب و جمهوری اسلامی به هزاران نفر می‌رسد، به صحنه بیایند.

نهاد ریاست جمهوری تنها نهادی است که، در قوارهٔ سایر جمهوری‌های دنیا، نماد جمهوریت نظام است و برخلاف انتخابات خبرگان رهبری یک انتخابات صنفی نیست.

اگر دیگران مرتکب رفتارهای ناصواب و دخالت‌های ناروا شده‌اند، چرا ما صحنه را ترک کنیم؟ آیا عرصه را ترک می‌کنید تا معلوم نشود که آنان چه بر سر انتخابات می‌آورند؟

هرگز چنین گمانی به شما گرامیان نمی‌رود. پس در انتخابات شرکت کنید تا به إِحْدَی الحُسْنَیَیْن دست یابید: یا پیروزی، یا افشای بیشتر چهرهٔ کسانی که انتخابات را به بازی گرفته‌اند.

محمد امجد
@moralsociety

Print Friendly, PDF & Email