کار، کارِ انگلیسی هاست…

” حجت‌الاسلام امیری‌فر، روحانی نزدیک به محمود احمدی‌نژاد در دوران ریاست‌جمهوری‌اش، برخی اظهارات جنجالی او را تایید کرد.
به گزارش ایسنا، «عباس امیری‌فر» نزدیک‌ترین روحانی به احمدی‌نژاد در دوره ریاست‌جمهوری در یادداشت ارسالی به انصاف‌نیوز حرف‌های منسوب به احمدی‌نژاد که انقلاب سال ۵۷ را کار انگلیس خوانده تأیید کرد؛ در حالی که مشاور احمدی‌نژاد آن را تکذیب کرده است.
حجت‌الاسلام امیری‌فر در متن درباره نقل قولی از احمدی‌نژاد در جلسه‌ای خصوصی که گفته «انقلاب کار انگلیس بود» نوشت: «سلام برادران عزیزم. بنده خودم در این جلسه در ولنجک حضور داشتم و بدتر از موارد فوق را گفتند و به دلیل توهین ایشان آن جلسه را ترک کردم و مقدمه قطع ارتباطم با ایشون شد. حالا مختارید باور کنید یا نکنید و به قول ما طلبه‌ها فلک‌الخیار. اگر نگاهی به مصاحبه‌ای اخیرش بکنید بدتر از این حتی به حضرت آقا کنایه‌های توهین‌آمیز هم داشتند!
الله‌اکبر از انسان. چه جور موجودیه. انسان میتونه از فرش به عرش برسه مثل ادواردو انیلی و مالکوم ایکس که جز شهادت چیزی نصیبشان نمیشه یا میشه از عرش به فرش رسید مثل همین موجود عجیب که از رزمندگی و سرباز ولایت به جانوری عجیب میرسه.
خدا رحممان کند و به فکر دعای پیامبر عظیم‌الشان‌مان می‌افتیم که نیمه‌های شب دعا می‌فرمایند که الهی لا تکلنی الی نفسی طرفه عین ابداً. ایشون بعد از نهی ارشادی حضرت آقا برای کاندیدا شدن ریاست‌جمهوری و رد صلاحیت بی‌سابقه شورای نگهبان به اتفاق آرای ۱۲ نفر فقها و حقوقدان‌ها کینه عجیبی از نظام و مقام معظم رهبری گرفته است!
باکمال افتخار به همه اعلام می‌کنم اینجانب شیخ عباس امیری‌فر، عضو رسمی سپاه پاسداران با رتبه ۱۹ معادل سرلشکری بوده و در حال حاضر بازنشسته هستم.»
انتهای پیام “

محمد امجد :

بعد از آنكه ترامپ به نفع سه_پا عمل كرد و همه اعيان و اشراف مملكت از معمم و مكلّا منقش ! ( كذا) به لباس سپاه شدند؛ سرو كله اين عباس اميرى فر پيدا شد كه مدعى است درجه سرلشگرى سه پا را بزير عمامه و رداء دارد و احمدى نژاد( ى را كه از عرش پيدا كرده بودند و به فرش_قرمز قبله عالم منقش فرموده بودند ) را در جلسه اى خصوصى زيارت فرموده و به “دوگوش خر “خود شنيده است كه مقرب الخاقان سابق عرشى افاضه فرموده است كه «اين انقلاب ٥٧ كار انگليسى هاست!»

وهمين شنيده را دليل بر فرشى شدن محبوب عرشى سابق گرفته و هذا_فراقٌ_بينى_و_بينك” گويان مجلس را ترك كرده است!
البته ، قبل از مستبصر شدن اين سرلشگر معمم سه پائى ، مصباح يزدى مستبصر شده بود ولى در حيص و بيص چگونگى عرشى بودن سابق و فرشى شدن لاحق اين تحفه آسمانى در ترديد و تحير بود و مرحوم خوشوقت را هم در جريان گذاشته بود كه “اين تحفه توزرد در آمده است!” وبايد به نحوى از وى زاويه گرفت كه “نه سيخ بسوزد و نه دل_كباب قبله عالم!” كجا اين بصيرت در مصباح رخ داد؟ درست از همان روزى كه احمدى نژاد با ورود نسوان ! به ورزشگاه جهت مشاهده مستقيم و محرّم ! بازى ذكور !موافقت كرده بود و آب به آشيان مورچگان افتاد؟!

بنده در كامنت اول افاضات اميرى فر را و در كامنت ثانى افاضات “چراغ مرده حوزه ” را مى آورم تا خلق الله عايدشان شود چرا احمدينژاد بر اساس “تحليل معطوف به نتيجه!” اين انقلاب را كار انگليسى_ها ( آنگلوفيل ها!) دانسته است؟!
بعد از مطالعه ، خوانندگان متوجه خواهند شد كه حرجى براصحاب اينگونه تحليل هاى دائى_جان_ناپلئونى نيست!
اگر ملامتى هست ، كه هست، متوجه اين دوالپايان_جاهل_و_جائر است كه بر گرده رعيت سوارند ؛ آن هم به نام خدا و به كام اهريمن!

گمان كنم نظام مغدس به سرش زده محمود_برمكى رو بازداشت كنه!

Print Friendly, PDF & Email